Bellisvænget 21 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Aarup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aarup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nye boliger, der er kommet til salg i Aarup, finder vi villaen på Bellisvænget 21. Denne rummelige villa tilbyder 189 kvadratmeter, fordelt på 7 værelser. Beliggende på en grund på 929 kvadratmeter, er prisen sat til 2.195.000 DKK.

En anden boligmulighed i Aarup er villaen på Fredensgade 25. Her får man 143 kvadratmeter, fordelt på 6 værelser, for en pris på 1.495.000 DKK. Ejendommen ligger på en grund på 829 kvadratmeter.

Begge villaer giver rig mulighed for at skabe et hyggeligt hjem med gode udearealer.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler